Nie lubimy powtarzalności. Szukamy nowych, ciekawych rozwiązań.
Nasze projekty to ciągła zabawa architekturą w poszukiwaniu nowego.
Nasi Inwestorzy cenią nas za kreatywne i całkowicie indywidualne podejście.

PRACOWNIA

PRACOWNIA 88 założona w 2015 roku z siedzibą w Żorach (woj. śląskie) to autorska pracownia architektoniczna z doświadczeniem projektowym przy projektach komercyjnych i prywatnych o małej i dużej skali. Trzon pracowni tworzy para architektów o różnym doświadczeniu zawodowym.

 

Ukończyliśmy szkolenie II STOPNIA Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego poświadczony certyfikatem wydanym przez przez Akademię Zdrowego Budownictwa arch. Kamila Wiśniewskiego 

PODEJŚCIE

Do każdego inwestora podchodzimy indywidualnie. Nie narzucamy swojego zdania, a skupiamy się na potrzebach i uwarunkowaniach. Każdy projekt rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb oraz dogłębnego badania uwarunkowań działki. Poszukujemy wszelkich możliwych koncepcji projektowych w celu zapewnienia optymalnego wykorzystania potencjału terenu inwestycji.

Lubimy wyzwania projektowe. Trudne działki, niestandardowe pomysły i wymagania inwestorów są dla nas motorem do działania.

Nie jesteśmy związani żadnym stylem architektonicznym. Projektując budynki jednocześnie myślimy o jego wnętrzu tworząc harmonię pomiędzy bryłą budynku, a jego wnętrzem. Wierzymy, że dobra architektura przynosi radość.