Jeśli szukasz architekta, który z wielką pasją i zaangażowaniem przygotuje dla Ciebie projekt wymarzonego domu, 
to jesteś w odpowiednim miejscu, zapraszamy do PRACOWNIA 88. Skontaktuj się z nami i przekonaj się o tym sam.

Zapewniamy wszechstronną obsługę Inwestora – począwszy od konsultacji i analiz przedprojektowych, poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, wykonawcze, nadzory, po dopełnienie wszelkich formalności administracyjnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami branżowymi, dzięki czemu możemy się podjąć kompleksowego wykonania dużych projektów wielobranżowych.

Nie zajmujemy się adaptacjami projektów gotowych. Każdy projekt wykonujemy jako projekt indywidualny. Najważniejszy jest dla nas inwestor i jego potrzeby, które w przypadku projektów gotowych są zazwyczaj tylko pozornie zaspokojone.

Wykonujemy:
– wielobranżowe projekty współczesnych domów jednorodzinnych
– wielobranżowe projekty budynków użyteczności publicznej, w tym produkcyjnej i magazynowej
– projekty przebudów i rozbudów budynków istniejących
– projekty wnętrz mieszkalnych i usługowych
– projekty elewacji
– projekty zagospodarowania terenu
– analizy chłonności terenu inwestycji
– projekty ogrodzeń
– wizualizacje 3D

Zobacz poradnik inwestora tutaj

ARCHITEKTURA

Opracowujemy wielobranżowe projekty indywidualne budynków mieszkalnych oraz innych obiektów. Zaprojektujemy dla Ciebie nie tylko wymarzony dom, ale również budynki wielorodzinne, usługowe czy przemysłowe. W projektowaniu opieramy się na funkcjonalności i prostocie.

PROJEKTY WNĘTRZ

Nie masz pomysłu na urządzenie swojego wnętrza? Niezależnie czy jest to dom, mieszkanie, lokal gastronomiczny czy biuro - my zajmiemy się kompleksowym projektem jego wnętrza. Wnętrze jest nieodłącznym elementem budynku, dlatego zlecając nam projekt budowlany chętnie wykonamy dla Ciebie również projekt wnętrz tego budynku.

WIZUALIZACJE 3D

W każdym naszym projekcie przygotowujemy dla Ciebie pełną wizualizację bądź tylko model 3D. Dzięki temu możesz zobaczyć, jak w rzeczywistości będzie wyglądać Twój budynek lub wnętrze.
Możesz również zlecić nam wykonanie samej wizualizacji innego obiektu.

PROJEKTY
ZAGOSPODAROWANIA TERENU

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie swojej działki? Chcesz stworzyć skwer, zrewitalizować tereny zielone, parki? Zlecając nam projekt zagospodarowania terenu masz pewność, że projekt będzie wynikiem wielu analiz działki i okolicy.

PROJEKTY
BUDYNKÓW USŁUGOWYCH

Prowadzisz swoją firmę i potrzebujesz dla niej nowej siedziby? Dynamicznie się rozwijasz potrzebujesz nowego magazynu? Zaprojektujemy dla Ciebie każdego rodzaju budynek usługowy - od biurowca, przez różnego rodzaju sklepy, gabinety lekarskie, warsztaty samochodowe, hale magazynowe, aż po hale przemysłowe.

PROJEKTY
PRZEBUDÓW I ROZBUDÓW

Twój dom nie spełnia swojej funkcji? Jest zbyt mały i potrzeba go rozbudować? Jego wygląd i funkcjonalność pozostawiają wiele do życzenia i chcesz, aby był funkcjonalny i nowoczesny? Przeprojektujemy go tak, abyś poczuł się w nim, jak w nowym, dopasowanym do Ciebie domu.

PROJEKTY
ELEWACJI

Planujesz termomodernizację istniejącego budynku, bądź budujesz dom na podstawie projektu gotowego i nie masz pomysłu na jego wygląd zewnętrzny? Zleć nam przygotowanie projektu elewacji. Pokażemy Ci, jak w prosty sposób uzyskać ciekawy, nowoczesny efekt.

PROJEKTY
OGRODZEŃ

Ogrodzenie działki jest nieodłącznym elementem otoczenia domu. Chcesz, aby wszystko na działce tworzyła spójną całość? Zaprojektujemy je w sposób nawiązujący do elewacji budynku i charakteru działki.

ANALIZA CHŁONNOŚCI
TERENU INWESTYCJI

Masz działkę i nie wiesz co i ile możesz na niej zbudować? Jesteś deweloperem i chcesz maksymalnie, ale funkcjonalnie wykorzystać swój teren? Sprawdzimy pod kątem zagospodarowania przestrzennego maksymalne możliwości zabudowy Twojej działki/terenu inwestycji.